Logo PCPR Myślibórz Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Dożynki Gminne w Grzymiradzu

Dożynki Gminne w Grzymiradzu

W sobotę 3 września 2022 r. w miejscowości Grzymiradz odbyły się Dożynki, w których Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myśliborzu, w ramach realizacji projektu finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014- 2020 pt. ,,Rodzina jest najważniejsza 2019-2023’’ brali czynny udział.

Po raz kolejny była to dobra okazja do promocji rodzicielstwa zastępczego. Każdy mógł dowiedzieć się, jakie wymagania należy spełnić, aby sprawować rodzinną pieczę zastępczą. Działania miały na celu wzbudzenie pozytywnego myślenia na temat rodzicielstwa zastępczego - rodzinnej pieczy zastępczej, jej promocję w środowisku lokalnym, jak również integrację rodzin sprawujących rodzinną pieczę zastępczą. Był to też czas relaksu i zabawy.

Nasze stanowisko nie narzekało na brak zainteresowania, co widać na załączonych zdjęciach. Pracownicy PCPR w Myśliborzu zachęcali dzieci do zabawy i zapraszali do korzystania zarówno z  koła fortuny jak i kącika do zabaw, gdzie można było rozwijać swoje zdolności manualne.

I Ty możesz stworzyć szczęśliwy dom dla gromadki maluchów. Jeśli obawiasz się, że nie dasz sobie rady to dobrze – oznacza to, że jesteś odpowiedzialny. Właśnie takich osób potrzebujemy!

Cały proces na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo trudny i skomplikowany. Jednak z naszym wsparciem i pomocą naszych specjalistów wszystko będzie dużo prostsze. Zainteresowane osoby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z nami (95 747 23 03). Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości.            

Herb Powiat Myśliborski

Starostwo Powiatowe w Myśliborzu

Link do strony Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Link do strony Urzędu Marszałkowskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Link do strony PFRON
Link do strony System Obsługi Wsparcia

Link do strony Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej