Wojciech Szczepanowski ur. 14.02.1945 w Wieliczce. Absolwent UAM w Poznaniu. Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Prawnik. Radca prawny od 1989 r. W latach 1967-1982 pracownik Stowarzyszenia PAX i redakcji dziennika "Słowo Powszechne" w Zielonej Górze i w Gorzowie Wlkp. Internowany w grudniu 1981 r. W latach 1982-1989 pracownik Inspekcii Sanitarnej w Gorzowie Wlkp.W latach 1989 -1991 Dyrektor Biura Poselsko - Senatorskiego OKP w Gorzowie Wlkp. i Choszcznie. W latach 1993-
2001 społeczny asystent posła Jerzego Wierchowicza. Od 1990 r. radca prawny , m.in w Urzędzie Skarbowym w Gorzowie Wlkp( do 2011 r.), w gminach Myślibórz, Nowogródek Pom., Drezdenko i Dębno,  w  BGŻ, w  Powiatowym Urzędzie Pracy i w Państwowej Powiatowej Inspekcji Pracy w Myśliborzu.Zainteresowania: prawo, polityka i historia.

 

Justyna Kasperska – absolwentka Uniwersytetu Poznańskiego im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku psychologia. Odbyła staż na Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej w Poznaniu i Oddziale Uzależnień od Alkoholu w Kościanie. Pracowała jako psycholog w ZS w Gryfinie, w Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno – Szkolno – Wychowawczym w Stargardzie Szczecińskim. Odbyła szkolenia i kursy pn.: „Niebieska karta, procedury interwencji wobec przemocy w rodzinie”, „Narzędzia diagnozy dla szkolnych specjalistów”, „Sny w diagnozie rozwoju, psychoterapii i edukacji”, „Terapia lęków społecznych w ujęciu systemowym”, „Kwalifikacyjny kurs pedagogiczny”, „Alternatywne formy komunikacji: MAKATON” oraz „Terapia w piaskownicy”. Aktualnie psycholog w PCPR w Pyrzycach, Specjalnym Ośrodku Szkono – Wychowawczym w Pyrzycach oraz Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Bratek w Barlinku.

 

Iwona Staszkiewicz – Siwek – absolwentka Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi na kierunku: pedagogika, specjalność: pedagogika opiekuńczo – wychowawcza. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Zielonogórskim na kierunku: logopedia z terapią pedagogiczną oraz w PWSZ w Gorzowie Wlkp. pedagogika, specjalność: pedagogika resocjalizacyjna i profilaktyka społeczna. Obecnie logopeda w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Barlinku oraz Niepublicznym Przedszkolu Językowym „Wiśniowe Pole” w Barlinku.

 

Maksymilian Machalica, psycholog, trener umiejętności miękkich.Psychologię  ukończył na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 2010 roku. Skończył Szkołę Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych prowadzoną przez Pracownię Psychologiczną Elżbiety Sołtys w Krakowie (2008). W zawodzie trenera pracuje od przeszło pięciu lat – szkoli zarówno młodzież jak i dorosłych w zakresie szeroko rozumianego rozwoju osobistego. W tym czasie ukończył Wachlarz Kompetencji Trenerskich, szkolenie zaawansowane (2010, Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys). Jako psycholog zatrudniony jest od połowy 2011 roku w Punkcie Interwencji Kryzysowej w Pyrzycach, a od listopada 2012 roku jest specjalistą – psychologiem w projekcie „Standardy w Pomocy” (Myślibórz/Barlinek). W ramach projektu regularnie uczestniczy w superwizjach. Interesuje się komputerami, lubi grać w piłkę nożną i jeździć na rowerze.

 

Małgorzata Cheba - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na  kierunku historia. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu diagnozy i terapii pedagogicznej,  oligofrenopedagogiki oraz  doradztwa zawodowego. Od  1990r zatrudniona w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Barlinku,  gdzie  zajmuje się poradnictwem dydaktycznym i doradztwem zawodowym. Pracowała w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Barlinku, Niepublicznym Dziennym Ośrodku Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Barlinku oraz  Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2  w Barlinku.